İçerik Yönetim Sistemi

Web Siteniz Artık Çok Daha Yetenekli. 

Kurumlar, Web Sitelerini hem bir prestij unsuru, hemde hizmet ulaşım ve iletişim aracı olarak kullanmaktalar. Bu doğrultuda Web Sitelerinin içeriklerinin önemi daha da ön plana çıkmaktadır. Özellikle Google üzerindeki arama etkileri dikkate alındığında Web Sitelerinin içeriklerinin ne denli önemli olduğu daha açık şekilde karşımıza çıkıyor. 

Gelişen İnternet Teknolojileri ve Rekabet ortamı, Web Sitelerinin yeteneklerini zorluyor. Artık daha güncel, daha tatmin edici içerikli Web Sayfalarına ihtiyaç ortaya çıkıyor. Broşür gibi kullanılan sabit içerikli Web Siteleri ise bu ihtiyaçları karşılayamıyor.

AyStarSoft olarak, müşterilerimizin bu ihtiyaçlarına kesin ve etkili çözümler üretiyoruz. Web Tasarım Projelerimizde sunduğumuz Web Sitesi hizmetlerinde içİçerik Yönetim Sistemi ile müşterilerimiz, kendi içeriklerini kendileri oluşturabiliyor, düzenleyebiliyor ve güncelleyebiliyor. Böylelikle HemArama Motorları, güncel sayfalarınızı daha çok dikkate alıyor ve önemsiyor, hemde ihtiyaç duyduğunuz bilgi değişikliklerinde kimseye ihtiyaç duymadan birkaç dakika içerisinde bilgilerinizi güncelleyebiliyorsunuz.Web Tasarım Projelerimizde sunduğumuz İçerik Yönetim Sistemi ile müşterilerimiz, kendi içeriklerini kendileri oluşturabiliyor, düzenleyebiliyor ve güncelleyebiliyor.