Proje Geliştirme

Oldukça geniş ve detaylı bir çözüm alternatifi olan Yazılım Sistemleri, muhakkak ki imkan ve olanaklarınızı azami ölçüde arttıracaktır. Ancak detayların doğru değerlendirilmesi ve doğru alternatiflerin tercih edilmesi, Yazılım Çözümlerinde esas kritiktir.

İhtiyaç duyacağınız yazılımın tespiti ve tercihinde mevcut alternatifler, mevcut olan alternatiflerin ihtiyaca ne denli karşılık verebildiği gibi pek çok soru işareti karşımıza çıkacaktır. Bu noktada doğru karar, hem zaman kazanmanızı hemde maliyetlerinizi düşürmenizi sağladığı gibi, vereceğiniz hatalı ve yanlış kararlar zaman kaybı ve yüksek maliyet olarak karşınıza çıkabilmektedir. 

AyStarSoft olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarının tam ve doğru tespiti, ihtiyaçları karşılayacak teknoloji çözümlerinin tespiti ve bu çözümlerin yazılım ortamında kullanılabilir, yönetilebilir ve ekonomik maliyetlerle sağlanması konularında "Proje" bazlı çalışarak çözüm ortaklarımıza katma değer sunuyor ve memnuniyetini sağlıyoruz.

Proje bazlı çalışmalarımız, başlangıcından neticeleneceği süreye kadar danışmanlığımız ve kontrolümüz altında geliştirilerek sonuçlanacağı "Anahtar Teslimi" raddesine kadar olan tüm süreç Proje çalışması içerisine dahil edilir. Tüm bunların yanında teslimi gerçekleşen projeler, sunulacak hizmet desteği ile uzun soluklu ve esnek tutularak uzun vadede hizmet çözümleri üretilir. Geliştirdiğimiz projeler ile ihtiyaçlarınıza özel olarak yazılım çözümleri sunuyoruz.